Oluşum Grubu

Günümüzde şehir yaşantısının ayrılmaz bir parçası olan cadde mağazacılığı da grubun faaliyet gösterdiği alanlardan bir diğeri. Şehir kültürüne ve yaşantısına katkıda bulunan cadde mağazaları, estetik, çevreye saygılı ve uyumlu bir anlayışla yorumlanıyor. Oluşum Grubu şirketlerinden Venue International, cadde mağazacılığı konusunda uzmanlaşmış, dünyaca ünlü markalarla işbirliği yaparak gayrimenkul geliştirme alanında kendini göstermiş şirketlerden biri.

Oluşum Grubu otel yatırımlarını Avenue, Taşkonak çatısı altında topluyor. Avenue Almanya'nın Kuzey Ren-Vestfalya bölgesindeki otel ve konut projeleriyle, Taşkonak ile de Sultanahmet tarihi yarımadayı yeniden canlandıran otel projesiyle adından söz ettiriyor.

Yine aynı mimari yaklaşımla kentsel dönüşüm projelerinde de Yıldız Yapı faaliyet gösteriyor. Şehrin ritmine, ruhuna, semtin dokusuna uyum sağlayan, aynı zamanda teknolojik gelişmeleri takip eden, çevreye ve insana duyarlı akıllı binalarla şehir hayatını kolaylaştıran yapılar inşa ediyor.

Yönetim